Монтаж гранітного пам'ятника по вдосконаленій технології.

1. Заливка фундаменту відбувається наступним чином:
- Забурюємо 4 сваї глибиною 80 см. Відстань між ними більше 2 м, щоб вони були на не копаній землі. Сваї заливаємо бетонним розчином і вібруємо. Вібрування потрібне для виштовхування повітря з розчину і ущільнення бетонної маси, що суттєво підвищує міцність бетону.
- Наступним етапом є заливка спеціальних "лап". Викопуємо 2 рівці, глибиною орієнтовно 25 см, і заливаємо їх бетонним розчином. В середину обов'язково даємо арматуру діаметром 12 мм по 3 прути на кожен рів. Довжина "лап" повинна бути мінімум 3 м. Тобто лапи мають виступати за межі пам'ятника спереду і ззаду мінімум на 0,5 м і триматись вони мають на сваях. "Лапи" це додатковий захист пам'ятника від нахилу у разі осідання грунту. Завдяки тому, що лапи виходять за межі ями, яку копають для труни, вони не дозволять конструкції пам'ятника похилитись.
- Останнім етапом є заливка самого фундаменту під пам'ятник. На лапи ставиться опалубка, в яку заливаємо розчин і даємо арматуру.

Основні вимоги до матеріалів, які використовуються в розчині:
- цемент повинен бути тільки оригінальний з заводу
- щебінь гранітний митий ( не річковий і без шлаку)
- пісок білий митий ( не жовтий і без вапняку)
- пропорції 1:2
Монтаж гранітного пам'ятника переважно складається з таких етапів:
1) Заливка фундаменту
2) Поклейка відмостки
3) Монтаж пам'ятника
Розглянемо детально кожен з них:
2. Поклейка відмостки.
Після того, як фундамент висохне, ми клеїмо відмостку, якщо вона передбачена у пам'ятнику. Для поклейки відмостки використовуємо клей Sopro №1. Це один з найдорожчих клеїв на ринку, але він себе найкраще зарекомендував. Після поклейки відмостки, шви на стиках плиток замазуємо клеєм-герметиком, для того, щоб туди не попадала вода і не руйнувала пам'ятника.
3. Монтаж пам'ятника.
Після того як клей підсохне, можна монтувати пам'ятник. В залежності від конструкції, кожен пам'ятник встановлюється по різному. Деякі деталі клеються на клей цементний, деякі на клей герметик. Обов'язково стели монтуються до пам'ятника на арматуру, щоб у разі вітру вони не впали. І арматура повинна бути мінімум 12 мм. Всі шви між плитами обов'язково мають бути оброблені герметиком.
Надіємось, що інформація була для Вас корисною. Підписуйтесь на нашу сторінку у facebook.
Наша місія - це підвищити компетенцію людей в сфері каменеобробки.
Ми хочемо, щоб Ви знали правду і фахово володіли потрібною Вам інформацією. Це убереже Вас від шахраїв і не добросовісних виробників. І дасть змогу замовити і отримати якісний пам'ятник, який буде стояти на цвинтарі на віки.

Також корисно почитати:
Технології підховання під пам'ятник. Все про підховання.
Основні процеси, які впливають на ціну гранітного пам'ятника.

Контактна інформація
Виробництво:
с. Мшана
вул. І.Франка, 40 В
(на території колгоспу)
(097) 220-4-220
(032) 229-55-70

Офіційний сайт виробника www.spokij.com.ua

Магазин:
м. Львів
вул. Городоцька 174, каб. 408
(Діловий центр ВУЛИК, 4-й поверх)
(096) 385-38-63

spokyilviv@gmail.com
Made on
Tilda